21:33 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

E “kallin” me këngë patriotike Daut Demaku dhe Fatmir Sejdiu (Vide)

Shkrimtari i njohur, Daut Demaku së bashku me ish-presidentin e Republikës, Fatmir Sejdun, morën pjesë në një event për rastin e 28 nëntorit të organizuar nga Ambasada e Shqipërisë në Kosovë.

Demaku dhe Sejdiu janë argëtuar me të nisur kënga kushtuar shtetit amë; “Ani moj Shqipëri o mos thuj o marova…”, transmeton Indeksonline

Shikoni më poshtë videon. /Indeksonline/A.M.