15:05 / E Martë, 14 Korrik 2020

E konfirmuar: Ja ora dhe dita se kur do të luhet derbi mes Dritës e Gjilanit

Derbi mes Dritës së Gjilanit do të zhvillohet ditën e shtune në kuadër të javës së 31-të të Superligës së Kosovës.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 17:00 në stadiumin “Agim Ramadani”, transmeton Indeksonline.

Dy skuadrat janë në garë për titull dhe vetëm tre pikët janë opsion, barazimi është i keq për dy ekipet./Indeksonline/

Mos i humb