75 Mall Live Search
11:10 / E Enjte, 16 Nëntor 2017 / indeksADMonline

E la e dashura pasi kuptoi se bëri seks me shoqen e saj 22 vjeçare … (Foto)

E dashura ime ishte në një ndejë në Dublin. Unë u takova me disa miq të mi atë vikend dhe aty u takova me një mike të të dashurës sime, një 22 vjeçare. Kur e përcolla deri në shpi më ftoi për një pije. Nuk e refuzova dhe ne përfunduam duke bërë seks, transmeton Indeksonline.

Ca ditë më vonë e dashura ime e kuptoi se e kisha tradhëtuar, i kishte treguar vajza që isha me të, meqë ndjehej keq.

Nuk munda t`ia mohoja. E dashura u mërzit shumë dhe më largoi, andaj mu desh që të zhvendosesha tek babai im.

Jam munduar shumë që ta kthej, i jam përgjëruar, e kam lutur dhe kam bërë gjithçka që t`i tregoj se e dua.

Më duhet një mundësi që t`i tregoj sa e dua. Tani jam i shqetësuar sepse ajo ka shtuar miq të rinj në Facebook dhe unë nuk dua që ajo të ketë lidhje tjetër, transmeton Indeksonline.

Jam i humbur pa të dhe ajo është dashuria e jetës sime. Kam nevojë për të.

Përgjigja e psikologes:

Mos rastësisht ke menduar se ajo do të të falë vetëm ashtu kot?

Ajo është e lënduar dhe e nervozuar pasi është tradhtëtuar nga ju të dy, transmeton Indeksonline. Nuk ka arsyetim për atë që ke bërë.

Përpiqu t`i shkruash një letër dhe t`i tregosh që ishte një gabim dhe se e dëshiron lidhjen tuaj të kthehet në binarët e saj.

Shpresoj që ajo do të të dëgjojë, por nëse jo,duhet ta pranosh që për të ka përfunduar.

Duhen dy persona për ta bërë një lidhje, nuk mund t`ia dalësh i vetëm. Andaj, mëso nga çka ke përjetuar dhe vazhdoje jetën tutje./Indeksonline/