11:19 / E Martë, 19 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

E mbani mend këtë parashikuese të motit, tani për festa ka vendosur ti heq të gjitha (Foto 18+)

Modeli dhe aktorja, Yanet Garcia një nga parashikueset e motit më të njohura në Amerikën e Jugut ka më shumë se 5 milionë ndjekës në profilin e saj në instagram .

Për këtë bukuroshja latine, për festat e fundvitit ka vendosur ti dhuroj disa fotot “prekse”, ndjekësve të saj, thënë më mirë e zhveshur e tëra./Indeksonline/

Yanet Garcia

Yanet Garcia