08:33 / E Martë, 09 Janar 2018 / indeksADMonline

E mbylli hajnin në transporter pasi e zuri duke vjedhë, ja çka i bëri më pas! (Video)

Ky ‘gjah’ ndaj hajnave ishte i organizuar, pasi shoferi në fjalë në transporter kishe futur disa pajisje elektronike, dhe i linte hapur dyert.

Pasi hajnat futeshin në të ai i dërgon në një tjetër vend, por rasti i fundit përfundoj mjaft keq!. /Indeksonline/