08:21 / E Enjte, 12 Dhjetor 2019

E përgjumura Bebe Rexha, krenare me flokët e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bleta Rexha, apo siq njihet nga publiku si Bebe Rexha, është njëra nga këngëtaret shqiptare që ka prekur majat e top listave botërore.

Me këngët e saj, Bebe ka arritur një numër të madh fansash që e përcjellin atë hap pas hapi, shkruan Indeksonline.

Bebe përpos muzikës, komentohet edhe për pamjen dhe paraqitjet që bën.

Madje shpesh herë ajo shfaqet mjaft e ‘guximshme’ në paraqitjet e saj. Së fundmi ajo është shfaqur e përgjumur duke u shprehur krenare me flokët e saj.

“E publikova këtë fotografi pasi flokët e mia duken aq bukur”: ka shkruar Bebe në mbishkrimin e fotografisë. /Indeksonline/