14:13 / E Mërkurë, 19 Shkurt 2020

E raporton babai djalin në Polici për ushtrim të dhunës psikike – arrestohet

Babai e ka raportuar djalin e tij në stacionin policor në Gjakovë, që po ushtron dhunë psikike ndaj anëtarëve të familjes së tij, shkruan IndeksOnline.

Policia njofton që i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“Viktima mashkull/ K  ka raportuar se i dyshuari mashkull/K djali i tij kishte ushtruar dhunë psikike ndaj anëtarëve të familjes së tij. I dyshuari është arrestuar me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim./IndeksOnline/