16:09 / E Premte, 08 Nëntor 2019 / indeksADMonline

E rrethuar me flori, Ivanka Trump lë pa fjalë të pranishmit në pallatin mbretëror

Ivanka Trump gjithmonë tërheq vëmendje për shkak të paraqitjes së saj dhe veshjeve ekstravagante.

Së fundmi Ivanka ka marrë pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha Lalla Meryem e Marokut.

38-vjeçarja dukej mahnitëse me një fustan të artë, të gjatë deri në tokë. Ky fustan i veçantë ishte krijuar enkas për të nga stilistja Fadila El Gadi, e cila është kujdesur për veshjet e Ivankës gjatë gjithë këtij udhëtimi.

Me një buzëqeshje rrëzëlluese, nëna e tre fëmijëve i la të gjithë pa fjalë me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj.