20:18 / E Premte, 25 Tetor 2019 / indeksADMonline

E shkuar e harruar…Selena Gomez përfundimisht nuk ka ndjenja për Justin Bieber

Selena Gomez  ka zbuluar të gjitha këtë të enjte.

Ish-ylli i Disney ka realizuar një intervistë në emisionin e Ryan Seacrest në Los Angeles ndërsa ndau ndjenjat e saj për dy këngët e saj të reja – Lose You To Love Me dhe Look At Her Now – që janë qartë në lidhje me ish-saj Justin Bieber, transmeton Indeksonline.

Gjatë bisedës së tyre,  27-vjeçare u shpreh se është vërtet e lumtur që nuk është në të njëjtin vend si kur shkroi këngën The Heart Wants What It Wants në 2014. Kjo këngë ishte dedikim për varësin që kishte ndaj Bieber,  ndërsa kënga e saj e re ‘Lose You To Love Me’ është liria që ka fituar më në fund nga Bieber – të dy videot janë xhiruar bardh e zi.

Ajo tha se Zemra Wants What Want It është videoja e saj muzikore e preferuar që ajo ka regjistruar ndonjëherë. Por ajo është e lumtur që ka ndjenjat e kundërta tani pas Lose You To Love Me

“Të shkoj nga atje ku isha në ku jam tani, është ndjenja më e mira,” tha ajo, duke e bërë të duket sikur është e lumtur që më në fund nuk ka ndjenja për Bieber një herë e përgjithmonë. 

Tekstet për Lose You To Love Me gjithashtu e bëjnë të qartë pasi ajo i thotë me mirënjohje lamtumirës kanadezit, i cili filloj lidhjen me modelen Hailey Baldëin dy muaj pasi u nda nga Gomez. Muzikanti dhe biondja u martuan shumë shpejt pas kësaj.

Ryan gjithashtu e pyeti tani kur sheh Justin me Hailey bashkë  dhe sa e vështirë duhet të ketë qenë.

“Unë jam shumë mirënjohës gjithashtu sepse vërtet e kam provuar atë një milion herë më parë dhe kjo është pjesa për të ardhur keq për atë që unë bëj,” pranoi ajo.

“Unë e di se ka mijëra njerëz … që e kanë ndjerë këtë ndjenjë dhe është jashtëzakonisht e vërtetë, dhe në krye të mediave sociale dhe gjithçka, nuk ka rëndësi nëse je në pozicionin tim apo të dikujt tjetër sepse gjithmonë do të gjesh disi këtë hapësirë ​​negative dhe kjo është arsyeja pse unë duhet të jem e kujdesshme dhe thjesht duhet të bëj hapa mbrapa dhe të përqendrohem vetëm në atë që po bëj dhe askënd tjetër ”. 

Ajo shtoi se ka pritur kaq gjatë për të ‘shprehur atë që ndjenë’ sepse dëshiron të shprehë ‘saktësisht’ se si ndihet tani./Indeksonline/