17:57 / E Hënë, 28 Tetor 2019 / indeksADMonline

E shohim rrallë, kjo është gruaja dhe djali i Vedat Muriqit

Vedat Muriqi është njëri nga futbollistët më të spikatur të përfaqësueses së Kosovës, i cili po kalon në një super formë edhe në ekipin turk Fenerbahçe, shkruan Indeksonline.

Përkundër suksesit në fushën e blertë, ai gëzon një familje të lumtur dhe shihet nganjëherë nëpër mediat sociale së bashku me gruan dhe djalin.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi ku u shfaq i lumtur përkrah gruas së tij.

Kujtojmë që me golat që po i shënon, ai ka marrë vëmendjen e klubeve më të njohura në botë. /Indeksonline/