18:31 / E Diele, 12 Gusht 2018

E shpërthen aknen në shpinë pas 25 vitesh (Video)

Ky është momenti kur mund t’iu qojë të vjella, por një person është liruar nga një akne e madhe në shpinën e tij pas 25 vitesh, transmeton Indekonline.

Pamjet tregojnë se plaga në shpinë të Dave Andreë u hap pasi vajza e tij, Kerry përdori një skalpel.

Ajo rezultoi me një qelb që rrjedh në të gjitha drejtimet me disa prej gungave të verdha që rrjedhin mbi qilim në shtëpinë e tyre në Bristol.

Në ditët e fundit para se ta shpërthejë atë, ai tha se ishte duke e lënduar dhe therrje të pakëndshme, prandaj vendosi ta bëjë atë.

Vajza Kerry tha: “Isha pak e shqetësuar që po e lëndoja atë, por ai tha se vetëm ta kryejë atë”./Indeksonline/.

 

Mos i humb