20:22 / E Enjte, 02 Korrik 2020 / indeksADMonline

E shtrirë, e thjeshtë, Xhesika Berberi duket perfekt

Xhesika Beberi njihet si një nga modelet shqiptare me një bukuri të thjeshtë dhe mahnitëse.

Modelja e njohur nga Shqipëria kësaj radhe ka realizuar një fotosesion mjaft të veçantë ku siç do here binte në sy pamja e saj natyrale.

Xhesika shihet e shtrirë, e veshur me shumë stil dhe pa grim teksa merr rreze të diellit.

Bukuroshja bionde dukej në formë të shkëlqyer dhe tejet atraktive teksa pranoj komente të shumta pozitive nga fansat dhe miqtë./Indeksonline/