08:41 / E Shtunë, 21 Shtator 2019

E thjeshtë dhe e bukur, kështu duket Miriam Cani në mëngjes

Ajo njihet si një femër e thjeshtë me bukuri natyrale, e gjë e cila bije në sy në secilën paraqitje të saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Miriam Cani e cila ka sjellur një fotografi në llogarinë e saj të Instagramit që në orët e para të mëngjesit.

Këngëtarja nga Shqipëria ka publikuar një foto, ku ajo duket e thjeshtë dhe e bukur.

“Mirmengjes dhe nje fundjave plote”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë./Indeksonline/