20:49 / E Diele, 19 Janar 2020

E thjeshtë dhe e bukur, kjo është Xhesika Berberi

Ajo vazhdon të jetë një nga femrat më të suksesshme në botën e modës.

E veçantë në dukje dhe tejet me stil, është kjo Xhesika Berberi.

Madje, modelja shqiptare shpesh është krahasuar me Gigi Hadid.

Sot bukuroshja sjellë natyralitetin e saj përmes një fotografie mjaftë artistike./Indeksonline