10:22 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

E thjeshtë dhe unike, Miriam Cani kështu nis ditën

Ajo njihet si një femër e thjeshtë me bukuri natyrale, e gjë e cila bije në sy në secilën paraqitje të saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Miriam Cani e cila ka sjellur një fotografi në llogarinë e saj të Instagramit që në orët e para të mëngjesit.

Këngëtarja nga Shqipëria u paraqit pa grim teksa po shijonte kafen e mëngjesit, ndërsa dukej për mrekulli.

Ndryshe, biondina simpatike dhe bashkëshorti i saj, këngëtari Alban Skenderaj janë në pritej të fëmijës së dytë./Indeksonline/