17:33 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

E turpërojnë për dhënien e gjirit në publik, ja çfarë u bën ajo këtyre grave (Foto)

Një nënë nga Ontario e Californi-së, ka “goditur” gratë që turpërohen për dhënien e qumështit të gjirit në publik.

Kjo femër  ishte me burrin dhe fëmijën e saj në Disneyland duke pritur në radhë të gjatë për një udhëtim kur djali edhe filloj të qante.

Përderisa fëmija kërkonte për t’u ushqyer, nëna vendosi ta ushqente ndërsa ishte në linjë.

Me këtë rast, Medina dëgjoi dy gra duke komentuar dhe kritikuar atë për dhënien e gjirit në publik, transmeton Indeksonline.

Në vend që t’i injoronte ato, Medina vendosi që të argëtojë mosmiratimin e tyre duke i kërkuar burrit të saj të kapë një fotografi të saj me dy gratë në sfond.

Më pas ajo ka publikuar atë me një postimit ë gjatë dhe postimi ka arritur të shpërndahet më shumë se 800 herë.

Ajo tha se nuk e kishte postuar atë vetëm për të marrë vëmendjen por për të theksuar faktin se ajo ishte turpëruar publikisht për ushqyerjen e fëmijës së saj./Indeksonline/