22:32 / E Hënë, 24 Gusht 2020 / indeksADMonline

E turpshme, shqiptarët në Tiranë bëjnë fotografi me njeriun që e sheh Kosovën si pjesë të Serbisë

Trajneri i Crvena Zvezdës, Dejan Stankovic është pritur shumë ngrohtë në qytetin e Tiranës.

Disa qytetarë i kanë kërkuar atij që të bëjnë fotografi, transmeton Indeksonline.

Dejan Stankovic është një nga sportistët serb i cili publikisht e ka quajtur Kosovën pjesë të Serbisë.

Vitin e kaluar, Stankoviq kishte qëndruar në veri të Kosovës dhe quante “Metohi” Kosovën./Indeksonline/

Image may contain: 2 people, text