09:37 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

E ulët kjo, dy persona godasin zyrtarët e Policisë së Kosovës

Raportohet se dje në rrugën “Flaka e Janarit” në Viti janë arrestuar dy të dyshuar pasi që të njëjtit nuk kanë respektuar dhe kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policore të cilët ishin në kryerje të detyrës zyrtare.

Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt. /Indeksonline/