08:44 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

E ulur në mes të rrugës dhe taka të larta, Dua Lipa atraktive me veshjen interesante

Është ndër këngëtaret më të kërkuara në botë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa së fundi po qëndron në Los Angjelos për të regjistruar muzikë të re, shkruan Indeksonline.

Dua nga atje ka publikuar disa imazh ku shihet e ulur në mes të rrugës, derisa veshja shumëngjyrëshe dhe takat e larta e bëni të dukej tërheqëse dhe mjaft me stil.

Ndryshe, Dua Lipa së fundi morri pjesë në koncertin e Romës për të shënuar vitin e heroit kombëtar, Skënderbeu./Indeksonline/

Temat: