15:56 / E Diele, 25 Gusht 2019

E veçantë dhe unike, Kida duket bukur me plot stil

Orhidea Latifi edhe pse e re në moshë, ka arritur me sukses të jetë ndër këngëtaret më të pëlqyera në estradën shqiptare, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja simpatike Kida ka sjellë shumë projekte të cilat u kthyen në hite.

Kënga e fundit që ajo e solli në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun ‘Tela’ ka pasur sukses të jashtëzakonshëm, duke arritur mbi 29 shikime në Youtube.

Kida njihet edhe për stilin e saj të veçantë dhe stilin me të cilin paraqitet në publik.

Unike është shfaqur edhe në paraqitjen e fundit në llogarinë e saj në Instagram. /Indeksonline/