08:40 / E Enjte, 08 Dhjetor 2022 / AR

E veshur si zanë mali, modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo u vesh si një ‘zanë’ në fotosesionin e ri.

Modelja dhe ylli i OnlyFans tregoi asetet e bujshme me një veshje të shkurtë të bardhë, transmeton Indeksonline.

Racy: Ajo ka pozuar dhe ka zhveshur derrierën e saj përpara një ndërtese si përrallë

Bukuroshja, e cila aktualisht ndodhet në Londër, në mbishkrimin e imazheve ka shkruar: “Daydreaming”.

'Daydreaming': Demi Rose tregoi derrieren e saj dhe vendosi një ekran me bukë teksa ishte veshur si një zanë me asgjë tjetër veçse një minifustan të vogël të bardhë në fotosesionin e saj të fundit të zjarrtë

Paraqitja e saj u kompletua me çizme të bardha kauboj e vendin në të cilin ka pozuar qenka si në përralla./Indeksonline/

E çuditshme: Demi veshi flokët e saj të gjatë të kuq me bisht dhe luajti pamjen e çuditshme me harqe në flokë, një gjerdan me perla dhe vathë të mëdhenj