20:24 / E Diele, 03 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

E zhveshur mbi tavolinë, kështu ha shpageta Emily! Do t’iu shkoi lëng për goje (Video)

Emily O’Hara Ratajkowski është një nga modelet më të kërkuara dhe më të famshmë në Amerikë. Falë bukurisë së saj natyrale dhe shtatit të saj të lartë ajo shpesh është edhe fytyra e shumë markave prestigjioze botërore, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja 26 vjeçare përmes rrjetit të saj social Instagram ka treguar që është duke e realizuar një fotosesion, ndërsa me ndjekësit e saj ka ndarë edhe disa video në të cilat ajo shihet mbi tavolinë duke ngrënë shpageta. Pamje këto tejet provokative nga ana e saj, ndërsa për ata që e shohin sigurisht që do t’iu shkoi lëng për goje./Indeksonline/

The wait is over!?☃️#LOVEADVENT2017 is OUT! Link in bio @thelovemagazine @kegrand @sallylyndley @philpoynter

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on