17:48 / E Shtunë, 03 Dhjetor 2022 / MSH

E zotëron ngjyrën e zezë, Arbnora shkëlqen në paraqitjen e fundit

Missi dhe aktorja e njohur shqiptare, Arbnora Ademaj, ka shkëlqyer në paraqitjen e saj të fundit.

Ajo është shfaqur me një kostum të zi me xixa dhe duket jashtëzakonisht tërheqëse.

Kështu do ta shohim në emisionin “Prive”.

E kuruar dhe plot sharm, bukuria e saj është e pakontestueshme.