15:52 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Edhe Beatrixi është 100%

Beatrix Ramosaj, këngëtarja e bukur kosovare ka dalur në përkrahje publike të konceptit 100% të Ramush Haradinajt.

Këngëtarja kosovare që jeton në Tiranë ka publikuar fotografinë e Haradinajt dhe përkrahjen për të.

“100% shtet me Ramush Haradinaj” shkruan Beatrixi në profilin e saj në rrjetet sociale.

Me Haradinajt dhe 100% shtet ka dalur gjatë ditës edhe reperi kosovar, Gold Ag./Indeksonline/