17:18 / E Enjte, 28 Nëntor 2019 / indeksADMonline

Edhe pak orë nis Black Friday më i madh në vend, në Gjirafa50

Gjirafa50, mbështetur nga UnionNet Western Union, ju sjell Black Friday-n më të madh në vend, me zbritje deri në 70%, në 600 produktet më të kërkuara teknologjike.

Sonte duke filluar nga ora 00:00, e deri të hënën, fillon shitja në Gjirafa50, me zbritje deri në 50%, edhe në top produkte.  iPhone 11 64 Gb, për vetëm 699 euro. Sony Playstation 4 Pro + Fortnite për vetëm 299.50 euro. Ndërsa, modeli i fundit i kamerës më të kërkuar në treg, GoPro HERO8, për vetëm 349 euro!

Por, për të përfituar nga kjo zbritje, dhe për të mos ju ikur super ofertat, për shkak të kërkesës së madhe dhe sasisë së limituar, ju duhet të jeni të regjistruar në Gjirafa, prandaj, regjistrohuni TANI duke klikuar këtu.

Ndërkohë, cilat janë gjërat tjera që duhet ti dini për të përfituar nga zbritja masive për Black Friday?

  1. Ndryshe nga dyqanet tjera në vend, shitjet për Black Friday në Gjirafa50 fillojnë në ora 00:00 të natës. Prandaj, sonte, në ora 23:59, sigurohuni që pasi të jeni ulur me laptopin apo telefonin tuaj, veçse të jeni të regjistruar dhe të kyçur në llogarinë tuaj, në mënyrë që të arrini të bleni produktin tuaj me zbritje.  
  2. Disa nga produktet e blera gjatë Black Friday-t, do të mund ti pranoni dhe paguani në njërën nga pikat e UnionNet Western Union në të gjitha qytetet e Kosovës.
  3. Transporti për porositë e bëra është falas në gjithë Kosovën. Po ashtu, nëse dëshironi mund të të merrni produktin në dyqanin e Gjirafa50, në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj.
  4. Pagesën mund ta bëni me para në dorë, apo me kartelë bankare.
  5. Të gjitha produktet e Gjirafa50 janë origjinale, dhe vijnë me garancion nga prodhuesi.

Për të kuptuar më shumë rreth produkteve që do të jenë në zbritje për Black Friday, na ndiqni në faqen tonë në Instagram dhe Facebook.

Në fund, edhe njëherë ju rikujtojmë që të regjistroheni në Gjirafa, të shikoni produktet e Gjirafa50 për Black Friday, të përgatisni listën e produkteve, dhe sonte, në ora 00:00, të jeni gati të bleni produktet tuaja të preferuara me super zbritje!