00:49 / E Premte, 29 Maj 2020

Edis publikon këngën “Latina”

Këngëtari i  njohur me prejardhje nga Kosova, Edis ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga e cila mban titullin “Latina”, është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Edis i cili jeton në Gjermani, duket ta ketë suksesin të garantuar në skenën muzikore. Vokali i tij është kaq unik dhe i ëmbël. /Indeksonline/

Mos i humb