19:50 / E Mërkurë, 18 Maj 2022 / AR

Edonis Muja lanson projektin ‘Mamacita’

Edonis Muja lanson projektin ‘Mamacita’ Ai ka ardhur me projektin e tij të ri muzikor. ‘Mamacita’ quhet kënga e re e Edonis Mujës, që u lansua këtë mbrëmje.

Kënga është prodhim i Bigdeal Records sa i përket producimit, kurse, vija melodike dhe teksti u bë nga Lum Dakaj.

‘Mamacita’ u finalizua edhe me klip nga Smart Motion, e publikuar në platformën Fole Publishing, kompania që merret me të drejtat e autorit të këngës. Edonisi është një emër që premton në estradën shqiptare, pasi, ka një zë unik.

Ja klipi i tij: