75 Mall Live Search
12:23 / E Martë, 26 Shtator 2023 / AR

“Efekti Taylor Swift”, i dashuri i këngëtares fiton mbi 300 mijë ndjekës për 24 orë

Përkrahja e Taylor Swift për të dashurin Travis Kelce është mirëpritur nga fansat e artistes.

Madje, për këtë dalje publike fansat e ‘qerasën’ Kelce-n duke arritur brenda 24 orëve mbi 300 mijë ndjekës.

Fansat e quajtën efekti “Taylor Swift” pasi treguan mbështetje të madhe për këngëtaren.

Tani ai numëron 3.1 milion ndjekës./Indeksonline/

Sipas raportimeve, futbollisti amerikan, 33, dhe këngëtarja, 33, kanë kaluar kohë së bashku nën radar për muaj të tërë, me Taylor të fotografuar në lojën e tij të dielën.
Ky është efekti Swift!  Travis Kelce e ka parë profilin e tij të rritet pasi 'e dashura' e tij e re Taylor Swift u pa duke e mbështetur atë kur ekipi i tij Kansas City Chiefs u përball me Chicago Bears.