75 Mall Live Search
20:30 / E Diele, 16 Qershor 2024 / AR

Egla ka një mesazh “të koduar” për Erjolën: Më prit lali se…

Këtë mbrëmje në “Top Arena” do të jetë e ftuar Egla Ceno, fituese e Big Brother Vip 3.

Në profilin e Instagramit, Egla ka ndarë një video teksa shprehet se mezi po pret që të shkojë në studio dhe… të intervistohet nga Erjola Doçi.

“Po përgatitem që sonte të jem te Top Arena, dhe që mezi po pres të jem të takoj ca njerëz që kam kohë pa i parë, dhe sidomos një prej tyre që është dhe prezantuese. Erjolën! Më prit lali se erdha, të intervistohemi sonte”, shprehet Egla.