14:11 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Egzona marrëzisht e dashuruar në Albatritin! Shikoni çfarë bën për të (Foto)

Ata tashmë janë të njohur për publikun. Madje janë një nga çiftet më të dashura dhe më të përfolura. Këtë muaj ata festuan 1 vjetorin e martesës së tyre, ndërsa Albatriti dhe Egzona dashurinë që e kanë për njëri-tjetrin e shprehin në çdo çast, shkruan Indeksonline.


Që Egzona është marrëzisht e dashuruar në Albatritin e ka dëshmuar edhe përmes kësaj fotografie. Ajo tregon se nuk i mjafton bashkëshorti vetëm kur e ka pranë, por e shikon edhe kur shfaqet në ndonjë tv./Indeksonline/