15:30 / E Martë, 26 Shtator 2023 / AR

Einxhel dhe Dagz bëjnë tatuazhe dedikuar njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz vazhdojnë të mbesin nga çiftet më të preferuara të showbizit shqiptar.

Dyshja simpatike që prej disa muajsh kanë zgjedhur Prishtinën si vendqëndrimin e tyre, së fundmi kanë bërë dedikime shumë romantike për njëri-tjetrin.

Çifti ditën e djeshme kanë realizuar tatuazhe, domethënia e të cilëve është padyshim dedikim për bebushin e tyre dhe për ata vet.