20:00 / E Hënë, 15 Gusht 2022 / GF

Einxhel Shkira konfirmon se është shtatzënë

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz po bëhen prindër për herë të parë.

Fillimisht lajmi është mohuar nga çifti, mirëpo Einxhel Shkira me anë të një videoje në Instagram konfirmoi lajmin e bukur.

Shihni më poshtë postimin e saj të plotë në Instagram.