17:12 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ekskluzive: Anulohet rinumërimi i votave edhe në Rahovec

Është anuluar rinumërimi i pjesshëm në Rahovec.

Indeksonline nga burimet merr vesh se rinumëri i votave në Rahovec është anuluar duke e hedhur poshtë vendimin e PZAP-it.

Ndryshe, kujtojmë që Indeksonline ju ka raportuar edhe për anulim të rinumërimit të votave në Prizren, Prishtinë dhe tani në Rahovec./Indeksonline/