15:15 / E Shtunë, 25 Maj 2024 / Gj. Sh

Ekskluzive: Trimror Selimi lojtari i parë që largohet nga Llapi

Fubollisti Trimror Selimi dhe klubi i Llapit do të ndajnë rrugët.

Burimet e IndeksOnline mësojnë se ndeshja e sotme ndaj Lirisë, do të jetë e fundit për sulmuesin nën fanellat bardhë e kaltër.

Selimi kishe kontratë edhe për një vit me Llapin mirëpo, me marrëveshje të dyanshme vendosën ta ndërprejnë bashkëpunimin.

23 vjeçari luajti për ekipin e qytetit të tij për dy vite. /IndeksOnline/