16:00 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Elegante dhe atraktive, e tillë është Ilda Bejleri

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri çdo herë impresionon me dukjen.

Ajo kujdeset që në secilën paraqitje të jetë sa më elegante dhe e kuruar deri në detajin e fundit, shkruan Indeksonline.

Edhe në një video që ajo ka postuar së fundi në Instagram, Ilda ka treguar për dukjen e mbrëmshme.

Në një fustan të kaltër, Ilda ka treguar linjat dhe bukurinë e saj natyrale.

Kujtojmë që krahas karrierës, Ilda është e komentuar edhe për jetën e saj private të cilën e ruan me fanatizëm./Indeksonline/