23:55 / E Hënë, 06 Maj 2019 / indeksADMonline

Elegante edhe sot, Alketa Vejsiu me veshjen çdo herë befason

Alketa Vejsiu prej vitesh është bërë një prej figurave më të dashura të ekraneve shqiptare.

Ajo ka një stil unik ndërsa çdo herë befason me elegancën dhe veshjet e guximshme dhe me shumë shije që ajo përzgjedhë, shkruan Indeksonline.

Edhe sonte nuk ishte ndryshe, në një kostum me ngjyrë të kaltër të lehtë, prezantuesja rrezatonte nga bukuria.

Ndryshe, ajo bën një jetë luksoze e që nuk heziton ta tregoj edhe në rrejtët sociale./Indeksonline/