14:26 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Elena Ora dhe linjat e saj fantastike në bikini

Pushimet në Turqi po i vazhdon akoma, ani pse vera veç është duke shkuar.

Elena Ora ka hedhur një fotografi tjetër në Instagram ku shihet se është duke u rrezitur në një nga resortet më të bukura atje.

E padyshim, edhe këtë here, vëmendje ka marrë trupi i saj.

Elena ishte shtrirë dhe dukej shumë seksi, derisa gjoksi dukej sikur do t’i “shpërthente”.