14:56 / E Diele, 27 Tetor 2019 / indeksADMonline

Elinel publikon këngën e re “Zot i Fatit”

Reperi Granit Bajraktari i cili njihet si ‘Elinel’ së fundmi ka lansuar këngën e tij më të re me titull “Zot i fatit”.

Kënga është e shoqëruar me videoklip dhe është projekti më i ri nga reperi.

Ai njihet si autorë i disa këngëve që u pritën shumë mirë nga publiku. /Indeksonline/