19:31 / E Martë, 21 Maj 2024 / MSH

Elita 5 thotë “Natën e mirë”

Bendi i njohur nga Tetova, Elita 5, ka publikuar këngë të re.

Një prej grupeve më të dashura për audiencën, publikoi baladën me titull “Natën e mirë”.

Teksti është shkruar nga Fatmir Muja, teksa kënga është kompozuar dhe prodhuar nga Nexhat Mujovci, raporton Indeksonline.

Kënga vjen me videoklip, të cilin mund ta ndiqni në linkun më poshtë: