20:05 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Elita dhe Gjiko momente romantike në shtëpinë e “Zhulietës” në Veronë

Gjiko dhe Elita bashkë me djalin e tyre po shijojnë pushimet në Verona të Italisë.

Ata kanë vendosur që 14 shkurtin, e njohur si Dita e të Dashuruarve ta festojnë në qytetin e dashurisë, shkruan Indeksonline.

Ditën e sotme ata kanë vizituar shtëpinë e Zhulietës, nga ku edhe kanë publikuar disa momente romantike.

Elita ka ndarë një imazhe ku shihet duke i dhuruar puthje Gjikos, teksa reperi mbante në krah djalin e tyre, Zërin.

“Urime Shën Valentini”, ka shkruar Elita përkrah fotografisë së bukur familjare./Indeksonline/