23:20 / E Premte, 06 Dhjetor 2019

Elita Rudi, nëna superseksi e Zërit

Elita Rudi kohë më parë u bë nënë për herë të parë.

Por, moderatorja e njohur arriti t’i rikthej linjat shumë shpejt dhe tashmë duket në super formë.

Prezantuesja së fundi u rikthye me disa poza goxha seksi për festat e fundvitit.

Përveç fotografive me bashkëshortin e saj, reperin Gjiko dhe djalin e tyre, Zërin, ajo realizoj edhe disa personale.

Në një veshje të ngushtë me shkëlqim, Elita e shtrirë dukej tejet joshëse.

Ndryshe, Elita ende nuk ka zbuluar nëse e ka në plan të rikthehet me ndonjë projekt televiziv./Indeksonline/

Mos i humb