18:37 / E Diele, 09 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Eliza Hoxha me fotosesion, duket kaq në formë

Eliza Hoxha është një nga femrat më të suksesshme kosovare.

Në fillim një këngëtare që arriti me projektet e para ta bëj për vete audiencën, më pas një arkitekte e profesoreshë e përkushtuar.

Eliza vazhdon të jetë e komentuar pikërisht për sharmin e saj dhe stilin unik.

Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion, ndërsame ndjekësit e saj në llogarinë Instagram ka ndarë një fotografi, ku në njëfustan të shkurtër, ajo duket më se atraktive.

Ndryshe, Eliza do të jetë pjesëmarrëse në Festivalin e Radio Televizionit Shqiptar, një nga pretendentet kryesore për ta dërguar Shqipërinë në Eurovision./Indeksonline/