19:25 / E Mërkurë, 13 Nëntor 2019

Elvana Gjata në top formë, në fotosesionin e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare Elvana Gjata njihet për këngët e saj me të cilat ka fituar vëmendjen e publikut, shkruan Indeksonline.

Elvana Gjata u bë e njohur në vitin 2002, me pjesëmarrjen e saj në Ethet E Së Premtes 1, duke vazhduar me suksese të njëpasnjëshme në skenën muzikore.

Ajo përpos talentit në muzikë njihet edhe për bukurinë që ka dhe format trupore, për çka ka vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotosesion ku vërehet forma e mirë e këngëtares, e cila duket se po përgatitet për projektet muzikore të radhës. /Indeksonline/