20:45 / E Martë, 07 Maj 2019 / indeksADMonline

Elvana Gjata po shkëlqen, duket përrallore në Zvicër

Elvana Gjata shquhet pët stilin e saj unik dhe sharmin që e karakterizon.

Këngëtarja shqiptare që u “ringjallë” pas një pause disa mujorëshe, po vazhdon të jetë aktive me koncerte jashtë vendit.

Por, ajo s’po mungon as në shfaqjet e filmit të saj komik “Dy gisht mjaltë” që është duke u dhënë momentalisht edhe në Zvicër.

Në qytetin e Lausanne-s, Elvana ka realizuar edhe disa fotografi, ku shfaqet në një fustan përrallor të dizajnuar nga Valdrin Sahiti./Indeksonline/