13:17 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Elvana Gjata publikon prapaskenat e xhirimeve të klipit të ri (Video)

Elvana Gjata ka publikuar sot, prapaskenat e xhirimeve të Forever is Over. Në një periudhë ku anembanë janë duke u festuar #thanksgiving, duket se edhe Elvana e kishte një mesazh falenderimi enkas për këtë ditë.

Dhe sigurisht ajo e bëri në një mënyrë shumë të veçantë si gjithmonë ?

Në këto filmime, gjithashtu janë përfshirë disa momente të një interviste me regjisorin Richard Paris Wilson dhe artisten Elvana Gjata. Për më shumë, ndiqni videon.