17:13 / E Mërkurë, 14 Mars 2018

Elvana me stil të veçantë, shikoni si duket sot

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Përveç që pëlqehen shumë sa i përket muzikës, ajo pëlqehet shumë edhe për stilin e veçantë që ka, shkruan Indeksonline.

Kohët e fundit Elvana ka qenë shumë aktive në rrjete sociale duke postuar fotografi me veshje të veçanta dhe plotë stil.

E tillë po duket edhe në imazhin e fundit në Instagram.  Ajo thjeshtë duket shumë bukur.

Të fundit