22:40 / E Enjte, 15 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Elvis Naçi arrin në Prishtinë, dy persona shpërthejnë në lot (Video)

Imami nga Tirana, Elvis Naçi ka arritur në Prishtinë. I njëjti pritet që nesër të ligjëroj tek xhamia e “Pavarsisë” në Kodrën e Trimave.

Në një lidhje direkte në “Facebook”, hoxha nga Prishtina, Nexhmi Hoxha tregoi një rrëfim interesant. Ai ia shpjegoi Elvisit se si një person qau kur mori vesh që ai po vije në Kosovë.

“Dy persona kanë nis me qajt kur i kemi thënë që do të vish dhe deri momentin e fundit se kemi ditur. A po vjen?… E unë i thash që e ka kalu kufirin dhe prej gëzimit që do të vish”, u shpreh ai.

Ndryshe, hoxha nga Shqipëria vizitën në vendin tonë po e bënë me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. /Indeksonline/

 

KLIKO VIDEO