19:52 / E Mërkurë, 09 Tetor 2019

Elvis Naçi do ta ndjekë nga afër ndeshjen e Kosovës për të qenë fitorja e sigurt

Humanisti dhe teologu i njohur, Elvis Naci së bashku me aktorin Shpëtim Desku janë takuar me yllin e Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica.

Naci dhe Desku do të jenë prezent në ndeshjen me Malin e Zi për t’i përkrahur Dardanët.

“Lajmi i fundit, e vendosëm me Milot Rashicën të marrim pjesë në ndeshjen me Malin e Zi bashkë me Shpëtim Deskun për të qenë fitorja e sigurt! Pas shakasë lutje Zotit për fitore të fuqishme me Malin e Zi. Amin”, ka shkruar Elvis Naci në Instagram.

Kujtojmë se Kosova dhe Mali i zi luajnë të hënën nga ora 20:45 në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. /IndeksOnline/