14:00 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Emily, poza tejet seksi në Instagram (Foto)

Emily Ratajkowski e reklamon vetë linjën e saj të kostumeve të plazhit.

Me format e saj fantastike, modelja dhe aktorja di si të tërheqë më së miri klientelën.

Së fundmi, 27-vjeçarja është shfaqur me poza provokuese, e veshur me bikini seksi.