09:50 / E Premte, 22 Mars 2019

Emily Ratajkowski me imazhe të reja, vjen sensuale dhe në super formë!

Është ndër modelet më të kërkuara dhe më të famshme në botë.

Emily Ratajkowski është tejet aktive edhe në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Në një postim të radhës ajo ka vënë në pah bukurinë natyrale në një grim të thjeshtë derisa ka shkëlqyer me pamjen.

Me një bluzë të bardhë modelja poashtu ka ekspozuar belin e hollë. Emily e cila njihet për poza provokuese këtë herë edhi sensuale dhe atraktive./Indeksonline/